Já vám...

Děkuji Lidušce s Kenem, že se stavili pár dnů po porodu, přinesli mi nákup a malého pohlídali, že jsem  mohla byť na 2 – 3 hodiny opustit věčně brečící miminko a vypnout. Dát si vanu a nenapínat při tom uši nebo se stavit na narozkách. Díky i za další hlídání, když byl větší, ale hlavně díky za psychickou podporu! Díky i Lídě Suškové, že jsem jí parkrát k jednomu  dítěti na hlídání mohla přihodit druhé.

Děkuji Evičce Vejtrubové a Míše Pavelkové, spolužačkám ze střední, že mi pomáhaly zabavit Bambina, když jsem se potřebovala sbalit před stěhováním, když mu byly tři měsíce. To vyžadoval stálou pozornost, jinak brečel. Nevím, jak bych to jinak zvládla. A díky i za další pomoc!

Za pomoc se stěhováním v únoru v minus devíti s 4měsíčním miminkem děkuju Zbitovi, Marťasovi a  Caidelovi ze Zmrdů   a Marťasovo šéfovi Petrovi, děkuji  Máje a Míšánkovi Benešovým, děkuju Kokoušovi od Kristinky , a velký dík Markét a Kubovi Androvým, že mi Bambinka hlídali, když jsem stěhovala a vybalovala nejnutnější!

Děkuju Pavle a Mišovi Stankayovým, že se mnou sjeli autem na nákup pár dnů po porodu, kdy u mě byla mamka  a pohlídala. Dost jsem se natahala těžkejch věcí i s břichem, což taky není ideální, ale člověk nechce bejt otravnej, že?

Děkuju Haničce Malé! Asi ani nevzpomenu za co všechno, ale za oblečení, za dovezení autem asi na sto míst, za hlídání... no je toho moc!

Děkuju Habéně, zpěvačce ze Zmrdů, za hlídání a milá slova, děkuji Zuzce Mařance za hlídání i přes celou noc! To je hodně velkej luxus. A za věci!

Děkuju Daničce Zemanové!  Za hlídání Bambinečka, za pomoc. Dekuju Hance Růžičkové, vlastně také i za noční hlídání! A díky Terce Ondrejkové a Hance Wallenfelsové, no, taky za hlídání. A Markétce Helíkové a dceři mojí kolegyně, Zuzce Buďárkové! Díky Blance Brandové i Arielce smiley

Tisíceré díky Adélce Rodné a Danovy za kočárky! S tím pro větší děti jezdíme doteď. A díky i za věci!

Díky Yurovi Hunanyanovi za odvoz autem i za pár věcí. Mimochodem kdybyste někdo sháněl zkušeného trenéra kickboxu, boxu... .)

Za svezení děkuju i Mírovi Rýdlovi s přítelkyní (kdo chcete investovat v zahraničí… .)a díky Mirkovi Vídeňskému, díky Štumpovým a Páje Pohlový za odvoz na svatbu, do Sumrakova, díky Pavlu Heczkovi! Díky  Káje Bernasový a Šárce Jeliínkový se strejdou Hu smiley A Alešovi Flieglovi, že mi dovez hromadu věcí, co jsem dostala přes nyx. A díky Kristin Korbelové za donos sedačky na kreslení!

Velké díky Kájovi Vonkovi a Verunce, za jízdy s ubrečeným miminkem na trase Praha -  Rychnov a zpět, díky za odvoz věcí, za pochopení.

Díky Kryštofovi Kajánkovi a Helče Nutilové za hlídání  nejen když jsem potřebovala k zubákovi, a  za právnické rady! 

Tisíceré díky Stáničce Korálové,  jednak asi za stotisíc věcí po Fílovi, ale hlavně za přítomnost při porodu. Ono když člověk vítá nový život, vítá nového zázračného človíčka, tak je fajn nebýt sám alespoň právě při porodu, když už tu radost nemohl sdílet s tím, kdo tam měl být na místě toho nejbližšího, během těhotenství. A díky Monče Hillebrandové za nabídku. Nakonec to dopadlo, jak mělo.

Díky Lence Baťkové za hromadu oblečení, co dostali, nevyužili a poslali dál. Díky i Verče Němcové za věci po Matym.

Díky Janče Uhlířové, za dárky pro malého k narozkám, s piánkem řádí dodnes .) A Hanče Štěpánové taky!

Díky Grepovi za pomoc s autem,  díky Přemovi Morganovi Vackovi, za pomoc se stránkama s přátelskou cenou a dlouhou dobu splatnosti.)

Díky Pájovi Lorencovi, že mi parkrát jezdil s kočárkem.)

Díky Ruth Archlebové za slíbenou budoucí pomoc! Díky Samírovi Hauserovi , že mě píše na guesst na Vanessu, díky Dádovi Faltovi, za prodej kartiček na veletrzích a díky paní Ježové, že zařadila kartičky do sortimentu U Džoudyho!    a Krtkovi za telefon, poté, co jsem si polila vlastní! Díky Olče Smrčkové za luxusní ostružiny, dýňopatizon a obídek yes Díky Adélce za hromadu oblečení, že jsme ji skoro nemohli uvézt!

Obrovský dík mojí sestře Janě Paštikové! Za vše, za pochopení, milá slova, za hlídání, za hromady věcí po jejich dětech!  A díky švárovi Jirkovi Paštikovi za švára-taxi wink

Jo, a vlastně i díky Edovi Kučerovi, že nás z bytu nevyhodil hnedsmiley

Díky moc vám všem! A pokud jsem na někoho zapomněla, moc se omlouvám! Možná to vypadá jako drobnosti, ale pro mě mají ohromnou cenu! Jak píšu, rozpočet samomatky není nafukovací a pokud otec dítěte nefunguje a rodina je daleko... Mě samotné bylo občas blbé vás s tím otravovat, neviděli jsme se poslední dobou často a já se pak ozvu, když něco potřebuju.... Ale vězte, že bych vás ráda vídala častějš, ale...je tu pár ale. A pravda, taky jsem si říkala, že já bych také pomohla, kdybych mohla. A je fakt, že nejvíc toto chápou právě ženy, které si samy prošly či procházejí zkušeností samomatky, nebo přátelé s dětmi. Ona to není taková pr... jak se může zvenčí zdát. Dostat někam něco, dovézt někam něco, může být neřešitelný problém, ačkoliv pro jiného je to záležitost pár minut a pár korun.

Slibuji, že co mi síly stačí, budu ráda, když se budu moc odvděčit! A nebo snad ještě lépe... když budu moc pomoc poskytnout někomu, kdo ji pořebuje ještě víc...

Největší dík jsem si nechala na závěr. Patří mým rodičům. Díky za váš přístup, za pochopení, za přijetí, za podporu, hlavně tu psychickou. Neslyšela jsem od vás za celou dobu špatného slova, ačkoliv myslím, že dost jiných rodičů by pro ně nešlo daleko. Taťka toho moc nenamluví, ale cítím podporu. Mamka toho taky raději spíše napíše, našla jsem jeden politý vzkaz...

 

JE to DAR BOŽÍ! Teodor heart

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Top