Synchrodestinita není sprosté slovo

Přijdu domů, chlapček, který strávil půl dne pod dohledem hlídacích tet, spinká a já si vytáhnu kartu z balíčku "Zeptejte se svých průvodců".

A ejhle:  

A pozor jako, text k této kartě:

Někdy se v životě setkáme s trpkými zkušenostmi. Není však důvod se kvůli tomu trápit. Na blízku jsou vám vaši průvodci tvořivosti, kteří vám pomohou proměnti kyselou šťávu v osvěžující limonádu. Bez ohledu na to, kdo jste nebo do jakých okolností jste se narodili, život je vždy směsicí pozitivního a negativního.

Vači průvodci tvořivosti vás vyzývají, ať jste za klady ve svém životě vděční a k negativním věcem přistupujete tvůrčím způsobem. Pomohou vám vyuzží vaší nápaditosti tak, abyste byli schopni proměnit jakoukoliv nepříznivou situaci v její opak. Takže se přestaňte stěžovat na své mizerné dětství a buďte vděčni za svou odvahu a sílu, kterou jste si díky daým zkušenostem osvojili. Tím proměníte svou krušnou minulost v přítomost ve znamení soběstačnosti. Přestaňte útrpně snášet nenapl'ňující zaměstnání - buďte vynalézaví a začněte podnikat, jak jste o tom vždycky snili.

To neznamená popírat v životě bolest, ale přistupovat k ní jako k motivaci postoupit v životě výš. Dovolte svým průvodcům tvořivosti, ať vám slouží. Oni se kyselé šťávy citronů, kterou vám život čas od času připraví, nezaleknou. A vy této šťávy využijete k tomu, abyste si vysnili lepší podmínky. Své průvodce přitom požádejte o inspiraci a nápady. Mají vám co nabídnout. Přitom vám vzkazjí¨ů "Přinese-li vám život trpké zážitky, proměňte je v něco, co vám bude nakonec chutnat sladce.

Není to nádhera? To přesně jsem udělala.yes

 

A proč se mi to objevilo v ruce teď? Dnes? První kurz, který jsem se Spiralisem absolvovala, a byl naprosto úžasný, se jmenoval Překážka je příležitost. Dnes - opět Spiralis na scéně. 

Všechno jde jako po másle.  Jediné, co řeším, je velikost karet pro koučink a terapii a tisk.

Takže průvodci.. kde jste?wink

 

A ta synchrodestinita..to je to, že jsem si vytáhla tuto kartu. Pěkně o tom píše Deepak Chopra v knize Anatomie zázraku s podtitulem Cesta splněných přání. A co to teda je? Když se člověk odpoutá od výsledku, vesmír mu sám do cesty posílá znamení, kudy má jít.

A mně právě jedno poslal, že jdu po správné cestě.heart

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Top