Jak jsem našla ženu

Ano, vím, bylo to už po půlnoci na Silvestra, ale stejně je to pěkné heart Na drink mě zval i další den večer, to už tuším mohl být střízlivý. Dále se mi začal ozývat další muž na facebooku, máme společnou známou. Že by mu bylo ctí se se mnou setkat. Na kafe s ním klidně půjde, ale už teď má velké významné minus – žádal mě o fotku postavy. Copak jsem nějaká kobyla nebo vimjáco..? Ostatně i z kafe se dá odejít po pár minutách angel

Pokud veříte, že okolní svět vám zrcadlí vaše přesvědčení – o světě i o vás samých, jsme na stejné vlně. A co se to stalo, že se jsem byla lusknutím prstů v očích třech mužů snad bohyní? Ha? Aha, byla jsem i ve svých očích bohyně, tedy především ve svých očích!

A jak se to stalo? No.. ano, pomohla mi  k tomu ta knížka, Kurandera. Myslím, že nikdy jsem necítila takové uvědomění po přečtení nějaké knížky, nebo pokud ano, už si to napamatuju, ale tohle bylo hmatatelné. A o čem ta knížka je? Je to tzv. duchovní román o dívce Kantu, která se dá do učení k moudrým mužům i ženě, aby se s ní stala opravdová žena, aby našla cestu ke své podstatě a spojila se s ní. A aby na sebe začala hledět obdivnýma očima, jako na bohyni, jako na  ztělesněním přírody stvořitelky, jejíž morálka je postavená na respektu ke všemu živému. I jsem na svoje boky jsem začala koukat jinak, i na fotkách moje oči vypadají jinak a dnes, když jsem šla na pracovní schůzku, jsem se těšila, že jdu za dvěma muži.

A v poselství andělů, které bylo přijato 15.12. ostatně stálo něco jako že zřím něco, bude to ohromná změna.. dopíšu, nemám to teď u sebe. Tak to bych dala ruku do ohně za to, že šlo o toto!

Proto..ženy a dívky, nemohu než tuto knihu doporučit! Kdo mě zná a s kým se vídám...můžu zapůjčit wink

Našla jsem pdf se začátkem knihy

A kousek jsem přepsala...

...Ženy, které vstoupily do chrámu v Pumě, se tu učily stavět energetický most. Byla to jedna ze zkoušek, kterou musely úspěšně projít. I ty budeš muset v průběhu svého učení prokízat, že dokážeš postavit most Pachachaka, abys po něm dokázala převést milovaného muže k věčnosti. Žena může pomoci muži dosáhnout absolutna. Proto je tak důležité, aby se naučila svoji energii naméřit určitým směrem. Žena dokáže vysvobodit muže z materialismu.  Pokud ho v tomto životě zvládne nasměrovat tak, aby se dokázal realizovat, zůstane tento muž navždy po jejím boku jako její žák. Ona umí v mužim který by byl jinak otrokem materialismu, zažehnout oheň,  který mu umožní být stvořitelem. Pokud žena dokáže tento energetický most vytvořit, muž, který ho přejde, pochopí, že jen ona je schopna dovést ho k božsžví. Z toho důvodu se musí žena muži zcela oddat. Jen když to udělá, získá od ní muž dostatek síly a energie k tomu, aby mohl most Pachachaky přejít a stanout před Boží Matkou a Božím otcem a rozpoznat v sobě jejich syna. Tváří v tvář božské přítomnosti se z něj stane opravdový muž, neboli  Euna, mírumilovná a okolím uznávaná bytost, který se snaží proniknout do tajů života.

...

Žena, která žije v harmonii, zachová klid i v nejtěžších chvílích.  V očích se bude odrážet čistota její duše a rozsvítí se její vnitřní krása, která se nemůže nikdy vyčerpat. V průběhu let začne její fyzická krása vadnout, ale ta vnitřní bude stále mládnout, růst a sílit.

 

Opravdová žena s mužem nepotřebuje bojovat. Vlastnosti a schopnosti, kterými je obdařena, jsou tak specifické, že je absurdní srovnávat je s těmi mužskými. Žena v absolutním spojení a spolupráci s mužem jde cestou pravdy, lásky a respektu vůči vesmírným zákonům. Opravdová žena jde vstříc budoucnosti s lískou, oddaností a přijetím. Má klidný pohled a mluví láskyplně a s respektem. Její srdce je plné něhy. Její energie má jemné vibrace, které ji pozvedávají na vyšší duchovní úroveň. Proto se ještě dnes říká, že žena otevírá muži dveře k věčnosti. Opravdová žena je bohyně, dcera Pachamamy, Velké Vesmírné Matky, zdroje věčného života. A je tak cestou k věčnosti, který umožňuje splynout s nekonečnem, aby se člověk naučil chápat a a dokázal se v životě realizovat.

Tak takto jsem našla ženu, v sobě. A jsem ráda, že ji každým dnem nacházím víc a víc!

 

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Top