Prohrábnout se uvnitř

...to jsem měla v plánu asi dva měsíce. A když jsem dostala v Brandýse ocenění za tvorbu minulou, ale nové obrázky jsem stále vyhazovala do koše, protože se mi nelíbily, řekla jsem si, že je nejvyšší čas. Nejvyšší čas navštívit Marušku (Tara Merlin) a dát si s ní dvouhodinovou individuální konzultaci a trošku se pohrabat v tom, co je pod povrchem, v podvědomí.

Maruška mrkla na to, co mě trápí a  co jí přicházelo…nepřekvapivě…sedělo.

( přicházet - znamená prostě napadlo, přes napojení na vyšší já, na průvodce, univerzum atp.).

Téma 1: obrázky

Vytvořila jsem si blok, že musím bejt ještě lepší, prostě nejlepší a všechny obrázky musí být nejlepší. 

Tlačila jsem na sebe. Bloky jsem si neměla zapisovat, abych je neposilovala, tak lovím v paměti a slibuju, že je ihned zapomínám. Co však nezapomenu a napíšu si barevným fixem na papír a vylepím v pokoji, je.

„Jsem vděčná za schopnosti, kterých se mi dostává od Boha, za vedení.“

„Mám důvěru v sama sebe a ve své vnitřní vedení“

Téma 2: vztahy

Marušce přišel poutník. Abych měla spokojený vztah s mužem, musí přijít ještě nějaké uvědomění. Ještě není čas. Souhlasím, lepší dozrát  a nekazit to, kdo si počká, ten se dočká. Taky si mám uvědomit, co jsou kvality, které bych uvítala u svého protějšku a zda je mám taky. Vtipná jsem, chytrá taky..takže pohoda smiley ale jasně, klidně toho najdu víc.

Blok, co jsem si nesla asi z dětství, je, že o chlapa se člověk musí akorát tak starat, že je to starost navíc. Asi je to dáno tím, že v mém okolí jsem viděla, že pro muže jsou přednější koníčky a kamarádi, ne jeho žena či děti. Ale chápu, každý má svou cestu. Chápu vědomě, podvědomě..no, občas i vědomě.. posuzuju a soudím.

"Než někoho odsoudíš, obuj si jeho boty a přejdi jeho cestu, přejdi jeho minulost, okus jeho slzy, zažij jeho bolest, radost, přejdi roky, kterými prošel on, klopýtni na každém kameni, na kterém klopýtl. Za každým klopýtnutím vstaň a jdi dál tak, jak to udělal on. A až potom můžeš chování druhých soudit a tvrdit, že někoho znáš. Ano, nesuď člověka, dokud se neprojdeš v jeho botách... až pak zjistíš, kde tlačí..."

Jasně, no, tak neznám životní osudy zadaných kamarádů, ale i tak, když mi přijde lechtivá nabídka, pošlu je někam a soudím je, raz dvalaugh  Ale ok, třeba to nejsou hajzli, ale maj doma peklo. Řešení existuje…ale to je jejich byznys, ne můj.

Taky jsme vyrovnávaly vztah k otci mému a k otci mého syna. Dva zásadní muži

 mého života. Muž zásadní třetí je (v noci) ještě v plenkách, prý bude hodnější, když budu já emocionálně vyrovnanější, ale přiznám se, občas fakt nevím, jak na to. Pomoct by mi mohla afirmace „Mé emoce jsou v rovnováze“ a i citát z mé kartičky

"Zmeň postoj k věcem, které tě znepokojují, a budeš mít od nich pokoj." ~ Marcus Aurelius     

V praxi to hodlám dělat tak, že se nadechnu, vydechnu, napočítám do deseti, třeba pak nebudu rozzlobená na syna,  že konvička a vlastně nic se z balkona nehází, což jsme si už říkali. Kousek od spadlé konvičky šla paní s kočárkem…

Afirmace ke vztahům:

„Moje partnerství je štastné, úspešné, harmonické, neboť je naplňováno láskou“.

„Jsem schopna dokázat vše, co si dovedu představit – v souladu a harmonii se mnou“.

„Myslím láskyplně a pozitivně.“

Téma 3: já

Klasika: „Jsem dost dobrá taková, jaká jsem“ – žít to, pořád

 

Dušinka chce klid a mír, ne šílené změny, těch bylo poslední dobou celkem dost bych řekla. Nemám se nutit do nečeho, co mi není přirozené, nemusím zvládat všechno na světě. Ano, vím o tom, zejména je-li člověk matkou i otcem v jedné osobě, má tyto tendence.

A pokud mě něco nebaví, i tak je dobré to právě teď přijmout, protože jinak stále vysílám pocit nespokojenosti a tím pádem by se to moc nepohlo. Stačí si uvědomovat ta pozitiva, co to přináší.

Tak asi tak, ve zkratce. Za dvě hodiny jsme to samozřejmě probraly celkem podrobně, Maruška čistila co šlo, dostala jsem i harmonizační obrázek mojí dušinky, která je bolavá už z minulých životů. Co si odnáším – všechno, co jsem napsala, hlavní myšlenka je  být na sebe hodnější. (Pak třeba budu hodnější i na ostatní, na muže wink)

 

Marie Tara, Erinka, Teodor a já

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Top