Ing. PhDr. Zdeňka Havrlíková

 Kdo jsem?

Profesí kouč, projektový manažer a lektor. Duší objevovatel, pozorovatel, nadšenec, cestovatel a neúnavný hledač smyslu věcí, které dělám. Život je pro mě příležitostí objevovat sebe i svět kolem nás. Snažím se nechodit stále tou samou cestou a to nabízím i těm, kteří se rozhodnou vyrazit společně se mnou. Na cestu nalézání svých možností, příležitostí a naplňování profesních i životních snů.

Profesní milníky, které mě nejvíce formovaly:

Posledních osm let mě profesně provázela práce na více než desítce projektů, díky nimž jsem poznala řadu inspirativních lidí, kteří mi umožnili vidět svět z mnoha různých úhlů pohledu. Spolupracovala jsem s jednotlivci, firmami, školami i neziskovými organizacemi. Společným jmenovatelem všech projektů byl osobní a profesní růst, kreativita, udržitelný rozvoj, partnerství, inovace a otevřenost změnám.

Studijní zastávky, které mě nasměrovaly dál:

Pedagogické a ekonomické vzdělání v Praze, Heidelbergu a Moskvě mi položilo řadu otázek, na které nacházím odpovědi až díky životním zkušenostem a lidem kolem mě. Touha pomáhat klientům objevovat jejich vlastní odpovědi mě přivedla k výcviku v koučování, který jsem doplnila programem kariérového poradenství a mentorinku.

 Životní cesty, které mi ukazují směr:

Před více než pěti lety jsem se poprvé vydala na východ od Západu a postupně zavítala do filipínských Kordillér, na srílanské čajové plantáže, k thajským chrámům a na indonéská rýžová pole. Cestou jsem potkala řadu neobyčejných lidí a každý příběh mi dal něco, co změnilo i mě a můj přístup k životu, práci i lidem kolem mě.

 Více informací o tom, co vám mohu nabídnout, najdete na mých stránkách: www.havrlikova.cz

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Top