Můj život je má práce, má práce je pomoc druhému

Dnes přináším malý milý rozhovor s "mojí Maruškou". Ano, je to Marie Tara, která pomocí channelingu "čte", co je nakresleno na mých obrázcích.

Jak bys popsala svět, ve kterém žiješ?

Můj svět je pohádkově úžasný, zázračný, neuvěřitelný…mám pokračovatwink?

 

Máš nějaké životní heslo? 

Největší dar je přátelství. Bůh mi do života přivedl dost opravdových přátel, protože věděl, že je budu potřebovat…

 

Co máš ráda, co ráda děláš?

Dobře…odpovím přímo, i když… může to znít jako líbivá fráze!

Ráda pomáhám ostatním bytostem. To mám opravdu ráda, tam nacházím radost, naplnění.

Další má láska je automatická kresba a vlastně oboje navzájem propojuji.

 

Jak ses k tomu dostala a jak to ovlivnilo tvůj život?

Dostala jsem se k tomu vlastně už jako dítě. Byla jsem jedináček, který se do dětského kolektivu dostal až na základní škole. Tak mým jediným společníkem byla právě kresba a také věrná psí kamarádka. Obojí mě velice ovlivnilo. Jak láska ke zvířatům a pak především  kresba. Už v dětství jsem své pocity a všechny zážitky dávala „na papír“. Před sedmi lety jsem se začala intenzivně věnovat automatické kresbě, neboť osud tomu chtěl a já se setkala s výtvarnicí Lidmilou Lelkovou  a Editou Blažek. Díky nim jsem se hodně naučila a tři roky jsme společně pracovaly.

Řekneš nám k tomu něco víc? Kdo může kreslit a co mu to dá?

Automatická intuitivní kresba má neomezené možnosti a může jí dělat kdokoliv. Nejde o to umět malovat, o tom to opravdu není. Podstatou kresby je nechat se vést svou intuicí, uvolnit ruku a nechat vše na ní. Odpojit rozum, přestat vše neustále kontrolovat. Tato kresba je úžasná např. v pochopení sama sebe, protože je to vlastně terapie a to velice účinná!

Co to člověku dá? Mnohé! Jen krátce: může se vymalovat s psychické zátěže, pochopit, co ji způsobuje, najít a odstranit příčinu či objevovat své časti osobnosti, kterých máme každý dost a dost, v neposlední řadě umět zvládat své emoce, porovnat si mezilidské vztahy, atd.

 

Co máš nejraději na svém životě či na své práci?

Můj život je má práce, má práce je pomoc druhému. Jasné je, že mám radost, když dostávám pozitivní zpětnou vazbu, vidím výsledky a šťastné tváře

 

Když potřebuješ zvednout náladu, co Ti pomáhá?

Pochopitelně vše, co miluji – malování, hudba, partner- neboť má velký smysl pro humorJ, zvířecí přátelé, které mám doma.  Ale nejdříve se ptám sama sebe, proč se cítím, jak se cítím? Jaká negativní energie to způsobila, jdu po příčině a snažím se to hned změnit. Tak pracuji i s druhými.

 

Máš nějaký vzor?

Asi budeš čekat, že uvedu nějaké jméno?! Ale já to mám trochu jinak. Určitou inspirací, (nazvěme to např. právě „vzorem“) je mi spousta lidí, v jakémkoliv směru, oboru. Život ke mně přivádí spousty velkých osobností, úžasných lidí… a co se týká mě, vím, kam chci dojít, mám svůj záměr a tou cestou jdu. Je to cesta jedinečná, jen má a tam žádný vzor nepotřebuji.

 

Jak bys popsala sebe? 

Krásná žena s duší velkého bojovníkasmiley, která neúnavně a s kuráží podstupuje nekončící výpravu do svého nitra.

 

Jak bys popsala mě?

Já, před 20 letysmiley

 

Maruščiny články o automatické kresbě naleznete i na serveru http://www.mamazon.cz/

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Top