Reference

ZDE v odkazu najdete konkrétní profesionály, kteří používají Karty pro koučink a terapii.

 

Milá Zuzko,
děkuji mnohokrat za Tvé motivační kartičky a karty na kaučink, které u nás sklidily veliký úspěch.  Moje vnoučata vždy volají.Babičko, kde máš kartičky od tety Zuzky?
 
Velice je zaujaly jejich barvy a možnost vymýšlet si podle nich zajímavé příběhy. Zejména vnučka Michaela vymýšlí nádherné příběhy. Bude jí 6 let. Její bratr David, dvojče, svou fantazii směřuje do světa dinosaurů a vesmíru. Jejich starší bratr Lukáš karty vnímá již myšlením osmiletého školáka a vášnivého sportovce. Diky tomu,jak na něj karty působí, můžeme procvičovat i učivo ze školy. Životné x neživotné ,jednotné x množné číslo,vyjmenovaná slova atd.  
Karty jsem hlavně chtěla pro motivaci své maminky, která má Alzheimerovu chorobu. Tady trošku ještě tápeme.Pracujeme zatím jen s barvou karet. Jak na ní působí,co jí připomíná. Vymýšlení příběhů je pro ni zatím obtížné,ale věřím, že i zde najdeme cestu dál.
Milá Zuzko, děkuji za Tvůj úžasný nápad,který jsi uskutečnila a zpestřila jsi chvilky naší rodině. Přeji Ti, aby se Ti dařilo a měla jsi spoustu spokojených  kartičkářů.

Olga S., babička nadšených vnoučat.

 

 "Karty jsem viděla na kurzu storytellingu, kam je naše lektorka přinesla pro účel vyprávění improvizovaných příběhů a bylo to skvělé. Karty mě opravdu okouzlily:-) Hodlám je využít čistě pro osobní účely - pro hry s dětmi, kamarády a pro sebe a svůj seberozvoj:-)"

Veronika

 

Milá Zuzano, 

MOC Vám děkuji! Balíček včera dorazil a tak se od té doby kartami ve chvilkách klidu (při péči o osmnáctiměsíční batole jich bohužel moc není:-) ) těším. Jsou krásné a určitě dám časem vědět, jak s nimi pracuji - mám nápady, jak je využít i ve své pedagogické praxi - až se k ní vrátím:-)

Přeji vše dobré, hodně inspirace pro Vaši tvorbu!

Veronika

 

Zpětná vazba..negativní nás posunuje, pozitivní těšíheart A musím přiznat, někdy dojímá až k slzám a to doslova. Viz zpráva, co mi přišla z Klokánka, fondu ohrožených dětí. Viz níže.

 

Kartičky s citáty jsem přibalila k vánočním dárkům pro všechny moje blízké. Někdy člověk okolo sebe vidí věci, o kterých není připraven mluvit. A právě na těchto citlivých místech jsem použila kartičky. Odezva byla fantastická, nezřídka se dostavil pláč... Děkuji za možnost tyto záležitosti řešit!

Soňa Kratochvílová

http://www.naseukoly.cz/

 

Dobrý den,
v pondělí dorazily kartičky a jsou skutečně krásné! Jeden balíček mám jako dárek, už se těším, až ho daruji, jsem si jistá, že budou mít veliký úspěch. První mnou vytažená kartička byla naprosto přesná. Ukazovala jsem je své mamince, té se líbil citát na vaší vizitce a když jsem jí dala náhodně vytáhnout jednu z balíčku..hádejte, co si vytáhla Emotikona smile přesně tu se stejným citátem a obrázkem na druhé straně byla unešena.

Mockrát děkuji a přeji mnoho úspěchu!
Zuzana Benešová

 

 

Motivační kartičku jsem si vybrala náhodně, protože věřím, že tak je to nejlepší. A přesne to vystihlo moji aktualni situaci a podpořilo mě, že jdu správným směrem.
Jana Šnircová

 

Miluji na své práci chvíle, kdy se dojímám heart 

Dobrý den Zuzano,
 
děkujeme moc za kartičky, dorazily v pořádku, kartičky pro děti jsme hned předali paní psycholožce, ke které děti chodí na terapii a která jim pomáhá v obtížných okamžicích života – určitě později napíši, co děti na kartičky říkaly…Kartičky pro dospělé slavily obrovský úspěch mezi našimi „tetami“ – tak říkáme vychovatelkám, které se non-stop starají o naše děti…Kartičky jsou opravdu nádherné, podařilo se mi získat si pro sebe alespoň jednu, protože se mezi tetami strhl boj smiley, ale moc jim kartičky přeji – jsou to úžasné ženy, starají se o cizí děti, v noci k nim vstávají, objímají je a to vše za minimální mzdu, kterou jsme bohužel dostali naposledy za prosinec 2014, takže čekáme, kdy nám dorazí leden a už nás trochu opouští síly a víra v lepší zítřky…Trochu energie, síly a povzbuzení jsme opravdu už potřebovali a moc za kartičky ještě jednou děkujeme…
 
Srdečně zdraví a krásné jarní dny přeje
 
Margareta J.
 
P.P.S Při psaní tohoto e-mailu mi vtrhal do kanceláře jedna naše holčička, moc toho ještě nenačte, ale barvy na kartičce ji uchvátily, takže jsem ji hned poslala pro kartičku k paní psycholožce  a tu „svou“ si  ubránila smiley
 
 
A ještě jednu várku jsem poslala wink Samozřejmě darem, jako tu první:

 

děkujeme mnohokrát za kartičky, dnes nám dorazily! Obdivovali jsme novou sadu kartiček, kterou jsme ještě neznali, obrazy a citáty dohromady tvoří mocné poselství, stačí se jen zaposlouchat do svého nitra… Skvělý výběr citátů a nádherné obrazy, které poselství slov ještě umocňují a předávají ho hluboce emotivní formou…

 

Kouč Lucie Havlíková dala motivační kartičky jako dárek "svým" koučům, tedy svému týmu:

Zuzano, 
Moc díky. 
Kartičky právě  dorazily, vypadají nádherně!
A děkuji za vánoční lidsky pohodové přání.

Krásný předvánoční čas, 

Lucie

http://www.luciehavlikova.cz/

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Top