Příběh karet

Jak to začalo

Během mateřské dovolené jsem u sestry zahlédla několik obrázků dělaných horkým voskem – metoda se nazývá enkaustika -  a ty mě okouzlily. Musela jsem to zkusit také a hned mě to chytlo. Když syn spal, „žehlila" jsem obrázky. Některé byly pozitivně laděné, některé méně, záleželo na mém rozpoložení a náladě. To je na obrázku to kouzelné, nikdy nevíte, co se pod žehličkou objeví, ale víte, že nálada na obrázku je vaše nálada.

Motivační kartičky

Ráda se posouvám v životě vpřed a mj. mi v tom pomáhají citáty. Připomínají mi moudra, na která člověk v denním shonu lehce zapomene. Proto vznikly motivační kartičky: na jedné straně je můj obrázek, na druhé je motivační či inspirativní citát. Prvních dvacet kartiček vyrazilo do světa.

Proč to není větší?

Na mateřské i po ní jsem navštěvovala různá podnikatelská setkání a kurzy. Na jednom takovém ženském kruhu se mě Blanka Jůnová ptala, proč ty obrázky nejsou větší, že by se jí to líbilo jako pomůcka na koučink. Na další setkání, na snídani, se mě ptala Monika Rollová, proč ty obrázky nejsou větší a proč jich není víc? Zkrátka požadavek na větší karty se ke mne hrnul ze všech stran! Tak jsem se do toho pustila!  Velké významné plus je to, že ráda pomáhám, nejen sama sobě smiley, ale i druhým.

 

Takže pokud něco, co jsem já vytvořila bude pomáhat při komunikaci s lidmi, kteří  mají problémy nebo jen prostě chtějí něco dělat lépe... je to prostě pecka! Normálně mě to dojímá angel

 

Top