Co mi psala babi Olinka

Milá Zuzko,
 
děkuji mnohokrat za Tvé motivační kartičky a karty na kaučink, které u nás sklidily veliký úspěch.  Moje vnoučata vždy volají. Babičko, kde máš kartičky od tety Zuzky?
 
Velice je zaujaly jejich barvy a možnost vymýšlet si podle nich zajímavé příběhy. Zejména vnučka Michaela vymýšlí nádherné příběhy. Bude jí 6 let. Její bratr David, dvojče, svou fantazii směřuje do světa dinosaurů a vesmíru. Jejich starší bratr Lukáš karty vnímá již myšlením osmiletého školáka a vášnivého sportovce. Diky tomu,jak na něj karty působí, můžeme procvičovat i učivo ze školy. Životné x neživotné ,jednotné x množné číslo,vyjmenovaná slova atd.  
 
Karty jsem hlavně chtěla pro motivaci své maminky, která má Alzheimerovu chorobu. Tady trošku ještě tápeme. Pracujeme zatím jen s barvou karet. Jak na ní působí,co jí připomíná. Vymýšlení příběhů je pro ni zatím obtížné,ale věřím, že i zde najdeme cestu dál.
 
Milá Zuzko, děkuji za Tvůj úžasný nápad,který jsi uskutečnila a zpestřila jsi chvilky naší rodině. Přeji Ti, aby se Ti dařilo a měla jsi spoustu spokojených  kartičkářů.
 
Olga S., babička nadšených vnoučat.
 Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Top