Nejste terapeut ani kouč?

A líbí se vám karty pro koučink a terapii? Paní Martina si je objednala, má ráda vykládací karty. Ale s těmi mými bude zkoušet něco nového:

Dobrý den, paní Taucová,

moc Vám děkuji a na kartičky se moc těším. Je to přesně to, co potřebujeme. Vykládáme si karty s kamarádkami a potřebujeme už odložit knížky a poučky. A toto bude skvělé, že na problém vytáhneme kartu a druhá strana k tomu řekne co vidí, cítí, ale i ostatní. Na to se moc těším. Intuice je v nás, vlastně i ty odpovědi víme jen se nám k nim těžko dostává. A zvlášť pokud je člověk v té situace tak mu nejde udělat odstup, nadhled ať se snaží sebevíce. Dává si to za vinu. Proto věřím, že nám kartičky pomůžou i s tímto. Bude to jiné a velmi intutivní. Jak jsem je uviděla tak jsem věděla, že to jsou ony:-) Určitě vám dám zpětnou vazbu jak se nám s kartičkami pracuje.
 
Už se na těším na další zprávy! heart A na další působení karet, tentokráte na Mammakempu, kam na za půl hodiny odjížím wink Pracovat s nimi  a s dětmi bude Arnoštka Berousková, skvělá to žena a jedna z kmoter těchto karet.
 
Pěkný den a trochu stínu,
Zuzana

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Top