Dárky na poslední chvíli!.)

 Týden před Vánoci mám i já nabídku dárků, tak pokud vám - stejně jako mě - chybí dárky pro ženy vám blízké, tak zde naleznete pár tipů, co naježit wink

1. Nová sada třinácti kartiček  - nové obrázky i citáty, pokud nechcete darovat celé balení, můžete i po jednom nebo rozdat celé balení po částech - v tom případě si můžete koupit obálečku na kartičku dvě. Cena za sadu je 160 Kč, cena  za jednu kartičku je 20 Kč.


 

 

 

Tyto kartičky jsou vhodným darem pro ty, jež se zabývají OSOBNÍM ROZVOJEM! Ostatně prvních 25 sad již dostanou koučové jedné nejmenované firmy, kterou zná každý, kdo má oči a uši wink

Zákaznice píše: "Zuzano, Moc díky. 

Kartičky právě  dorazily, vypadají nádherně!"

- Díky a budu se těšit na feedback, jak se líbily obdarovaným! heart

 

 

2. Nová sada kartiček nejen pro děti - obrázky vytvořené za pomocí glitterů či pokud chcete třpytek s jednoduchým poselstvím a jedním možným podrobnějším vysvětlením. Vhodně pro děti, které se zajímají o duchovno.. i když pravda, dobře si uvědomuju, že právě děti mají tyhle "věci" v sobě zpravidla daleko víc, než my.. K sadě budou časem přibývat další a další obrázky. Cena za pět kartiček: 60 Kč, cena za jednu: 19 Kč. 

3. Kartičky starší i nové -  můžete si vybrat i libovolný mix kartiček, starších i nových. Pro 13 kusů je opět cena 160 Kč, pro 20 je to 225 - zlevňujeme! yes  Nahoře jsou nejnovější kartičky, od čísla 980 začínají starší. Pozor, starší ještě nemají logo, ale jinak jsou stejné.

OBALY NA KARTIČKY JSOU ZDE.

4. Vánoční přání - 10x15 cm, otevírací.. není co dodat. Jo cena 23 Kč/ks.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A tamtadadááá - VÝPRODEJ!  Dnes o půl šesté ráno mě napad nápad..že udělám na stránkách záložky "o kartách" a "o kartičkách". Protože v lednu se pustím do obrazových karet pro koučink a terapii. Jenže v eshopu mám i karty vykládací, pravda, moc jich už není..ale..zkrátka mě napadlo, že tuhle položku zruším, aby se to nepletlo. Takže těch pár karet, co mám na skladě, tj. u syna v pokoji v expeditu, můžete koupit za výhodné ceny.

5. Karty  Andělé, bozi a bohyně - ze 155 Kč zlevňuju na 130 Kč

6. Karty Egyptský tarot z 299 na 270 Kč

7. Karty Kosmický tarot  ze 199 na 170 Kč

8. A kniha Poslové světla ze 230 na 199 Kč

Od všeho mám poslední kousek, jen Andělé, bozi a bohyně mám 2x.

(jo, vím, že všechna čísla nejsou červená..ale v redakčním systému jsou angel)

DOPRAVA: Do 21/12 se můžete po večerech stavit na Praze 6 - Petřiny a vyzvednout si zdarma, od 17/12 do 19/12 přes den na Praze 3. Jinak pošta.. poštovné je 40 Kč za doporučenou zásilku.

Lepší je platba převodem, stačí poslat potvrzení z banky (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), lze i dobírka, nastuduji si ji.

 

 

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Top