Na zumbu v žabkách

“Tyvole, co to je za šílenou paní, nejen, že půlku cviků nestíhá a na druhou polovinu se vrtí dvakrát tolik, co ostatní, ale ještě má na noze žabky! Na zumbu…“ To si mohly říkat ženy a dívky, které včera absolvovaly lekci zumby - se mnou  - o mně.

Nejprve jsem myslela, že jako náhradu za zmeškanou lekci scénického tance si dám tanec orientální, ale holky maj příští tejden vystoupení a jistě budou pilovat, tak jsem šla – neplánovaně – na zumbu. V žabkách. A na konci běhu, takže jsem opravdu dost věcí, které tam od února trénovaly, nestíhala. Ale bokama vrtět, to by mně nejen díky  7 letům latinskoamerických tanců třikrát týdně šlo  yesTak jsem vrtěla, skákala, prdlila (nemám ráda todle slovo, protože je prdlý, ale prdlila jsem) a bylo to fajn!

Jé jak já bych si dala tu latinu! Třeba až Bambině o chlup vyroste..třeba s ním, nebo s někým jiným. Ale co, než se tak stane, musím se hejbat, chci se hejbat! Je to jako se sexem, čověk jednou začne a pak už nemůže skončit, že?

Takže hurá na další náhradní lekce, regulerní lekci, na brusle, do lesa, kam to jen v rámci možností pujde! A proč to píšu? No prostě mám radost, a to  i přesto, že mám sedřený prsty od žabek wink

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Top