Kdo jsem

Jmenuji se Zuzana Taucová a je mi 37 let, ačkoliv na to myslím nevypadám wink

Už nejsem blondýna.. proč? Proto smiley  Jen se musím znova vyfotit! 

Mladá jsem rozhodně duchem.  Ráda vzpomínám na to, co mě uchvacovalo a bavilo ještě jako dítě, vybavuji si i ty pocity radosti okamžiku, radosti třeba z tvoření, a tyto všechny vzpomínky respektive pocity se snažím přenést do současnosti a zažívat jich opět co nejvíce.  Baví mě optimistický svět, radosti z drobností, oceňování každé chvíle a to i té těžké, neboť právě tyto chvíle nás nejvíce posouvají vpřed, že?

 

Jsem také věčný student. Po základní škole, gymnáziu, vyšší odborné škole informačních služeb a nástavbě, jež se dala nostrifikovat jako aplikovaná informatika pod VŠE, jsem studovala všelijaké kurzy, v práci i mimo ni, i během mateřské jsem začala navštěvovat  kurzy pro matky na mateřské a nemůžu si je vynachválit -  mrkněte.

V březnu 2016 jsem začala chodit na ateliér ilustrace a komixu, nyní pokukuji po kurzech tvůrčího psaní.

Za svého života jsem snad desetiletí chodila do výtvarky, 7 let do keramiky, do tanečního klubu Sollanc, do gymnastiky, na basketbal, do zahrádkářského kroužku... na francouzštinu, angličtinu, španělštinu,na irské tance, na břišní tance či na salsu. V kurzech jsem se pak učila práci s Photoshopem, InDesignem, Illustrátorem, ale i etiketu, protokol, psaní pro časopis atd atd. 

 

Jsem cestovatel, co se týče zahraničí, tak zatím spíše městský. Navštívila jsem Paříž, Londýn, několikrát Dublin, ale i zbytek Irska jsem projela, a pak Ameriku – Colorado, Vail, tam jsem byla na studentském pracovním programu přes léto 2003 a rozhodně se tam ještě někdy musím vrátit. Jo a v Davosu jsem byla. A zemí, kam chci jet, je nespočetně!

Občas jsem i fotograf, dříve jsem fotila koncerty, dnes ještě občas fotím bojové sporty – kick box, mma, box, ale pravda, nejvíce fotím asi své syny. Dříve jsem nejvíce fotila sebe. 

Jsem taky badatel a filozof, přemýšlím o životě, i když je mi jasné, že největší umění je ten život pořádně žít, ne jen o něm přemýšlet.  Ale někdy to člověku trvá, než k tomuto poznatku dojde smileyPravda, někdy přemýšlím, proč se mi děje, co se mi děje a co mi ten vesmír chce naznačit, či říct! Protože věřím, že nic se neděje bezdůvodně.

 A náhoda neexistuje!

Jsem také fanoušek: mám ráda např.Edith Piaf, kapelu Vanessa, generačního šansoniéra Bruna Ferrariho, Načevu, Hanu Hegerovou, The Doors, Nouvelle Vague, Joe Dassin, Michaela Jacksona, Psí vojáky, Phillipa Glasse, Blues Brothers, Charlese Aznavoura, Gustava Tutre, Jefferson Airplane, 2 Unlimited,  Šum svistu, Moimira Papalescu, Dvořáka..

Jo a jsem diplomovaný specialista a Bachelor of Business Studies angel

A jsem  majitelka eshopu www.taucova.cz wink Přeji příjemné počtení, pokoukání a nakupování!

 

MÉ BLOGY

 

O MNĚ JINDE

Co se o mně kde píše si můžete přečít zde: 

 

ODE MNĚ JINDE

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Top