V noci se mi zdálo..

Zdálo se mi, že píšu článek na své stránky. Už je na čase. Nepsala jsem dloooouho. Musím se přiznat, že letošní rok je zatím můj nejlínější od začátku mého kartičkového a kartového života. Ale proč...druhé dítko, které brzo ráno vstane, usne až večer, přes den nejde zapnout počítač. Dále stěhování, větší byt, více úklidu, víc lidí, větší nároky... Ono všechno má svoje, když jsem byla sama s prvním synem v našem minibytě, skoro nikde nás nic nehonilo, úklid probíhal, ale když vyšel čas, vaření bylo méně, no zkrátka času více. Ale i dnešní stav má své výhody, to zase ano :)

Já vím, mohla bych po večerech psát, vymýšlet, ale tento rok jsem si prostě udělala opravdu takovou tu mateřskou dovolenou. Spím víc, unavená jsem více podrážděná, kdo ne, a sžití dvou různě starých brášků a tatínka, co dělá na směny.. alespoň někdo musí být fit :) Také jsem se začetla do pár knížek, no jo, často o výchově, ale nejen. Občas si zase dám dlooouhou vanu. A občas kreslím opakující se vzory. Zkrátka, nechávám to odležet a těším se, až se po tomto výdechu znova zase nadechnu.

Nebojte! Kartičky mám a mám jich stále dost! :) Stránky sice občas zlobí s posíláním objednávek, ale pokud písnete mejl, je to jistota. Vánoce se blíží, že? :) Zkusím k něco nadělit minimálně newslettter a nejen to. Trochu času ještě zbývá.

Nyní mne omluvte, jdu si psát seznam, co vše musím zařídit. (v psaní seznamů jsem sakra dobrá :)

 

Zuzana

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Top