Mé vlastní obrázky malované horkým voskem daly vzniknout MOTIVAČNÍM KARTIČKÁM, později i KARTÁM PRO KOUČINK A TERAPII - které kromě koučů a terapeutů ale používají i lektoři, učitelé či rodiče.  

Také ráda píšu, tak je tu i blog, kde  se nacházejí články  nejen o tvorbě a aktuality z eshopu, ale i zamyšlení a tipy ze všech oblastí života.                                                                                 Příjemné počtení a pokoukání!  Zuzana Taucová

Proč kartičky?

To, co se mi stalo, mě nakoplo, jednak ke změnám co se týče přístupu k životu, ale také jsem díky těmto zkušenostem začala realizovat své sny.

Jakmile to šlo, což bylo nějak když se synovi přehoupl rok a čtvrt, začala jsem tvořit. Když spal a já už nemusela únavou spát taky.

Od mládí jsem kreslila a malovala, tak jsem měla radost, že se k tomu všemu konečně po letech vracím. Zároveň jsem se setkávala s myšlenkami, které mě motivovaly a inspirovaly, ale na které je tak lehké v dennodenním shonu zapomenout a pak už byl jen krůček k tomu spojit obrázky a ta moudrá slova. A tak se jednoho dne narodily motivační kartičkyyes Ty si můžete umístit do peněženky, na stůl, do diáře, mít jako záložku v knížce, zkrátka na někam, abyste je často viděli. A nebo je můžete darovat někomu, kdo měl ta slova mít nejen na očích, ale měl by je i žít.

"Jsou dvě cesty, jak prožívat svůj život: jako by nic nebylo zázrakem, nebo jako by zázrakem bylo všechno." (Díky, Einsteine). 

Já jsem si vybrala tu druhou, a vy?

KARTIČKY MŮŽETE VYBÍRAT ZDE

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Top