Sháníte novou pomůcku, kterou překvapíte své klienty? Chcete z rukávu vytáhnout něco, co ještě neviděli? Ukažte jim něco, o čem budou vyprávět!

KARTY PRO KOUČINK A TERAPII42 karet s abstraktními obrázky a bez jakéhokoliv textu - nenutí vašemu klientovi žádné slovo, nechávají mu volný prostor a tak může zcela svobodně vyjádřit to, co v nich vidí. A co v nich vidí? To, co má v sobě. Tak funguje projekce, tak fungují tyto karty. 

******************************************************************************************************************************************************************

* Čím potěšit kamarádku, či jak jí můžu pomoci? Co bych měla vidět a nevidím? Jaký vzkaz má pro mě Vesmír dnes? Na co bych neměla zapomínat, co je lepší mít pořád na očích?

Tři otázky, jedna odpověď: MOTIVAČNÍ KARTIČKA, to je ono! Z jedné strany autorský obrázek, z druhé citát - žádný zprofanovaný či vyčpělý, ale takový, který nakopne, otevře oči, nebo sdělí něco, co se z očí do očí neříká dvarát lehce..

Proč kartičky?

To, co se mi stalo, mě nakoplo, jednak ke změnám co se týče přístupu k životu, ale také jsem díky těmto zkušenostem začala realizovat své sny.

Jakmile to šlo, což bylo nějak když se synovi přehoupl rok a čtvrt, začala jsem tvořit. Když spal a já už nemusela únavou spát taky.

Od mládí jsem kreslila a malovala, tak jsem měla radost, že se k tomu všemu konečně po letech vracím. Zároveň jsem se setkávala s myšlenkami, které mě motivovaly a inspirovaly, ale na které je tak lehké v dennodenním shonu zapomenout a pak už byl jen krůček k tomu spojit obrázky a ta moudrá slova. A tak se jednoho dne narodily motivační kartičkyyes Ty si můžete umístit do peněženky, na stůl, do diáře, mít jako záložku v knížce, zkrátka na někam, abyste je často viděli. A nebo je můžete darovat někomu, kdo měl ta slova mít nejen na očích, ale měl by je i žít.

"Jsou dvě cesty, jak prožívat svůj život: jako by nic nebylo zázrakem, nebo jako by zázrakem bylo všechno." (Díky, Einsteine). 

Já jsem si vybrala tu druhou, a vy?

KARTIČKY MŮŽETE VYBÍRAT ZDE

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Top