Sháníte novou pomůcku, kterou překvapíte své klienty? Chcete z rukávu vytáhnout něco, co ještě neviděli? Ukažte jim něco, o čem budou vyprávět!

KARTY PRO KOUČINK A TERAPII42 karet s abstraktními obrázky a bez jakéhokoliv textu - nenutí vašemu klientovi žádné slovo, nechávají mu volný prostor a tak může zcela svobodně vyjádřit to, co v nich vidí. A co v nich vidí? To, co má v sobě. Tak funguje projekce, tak fungují tyto karty. 

******************************************************************************************************************************************************************

* Čím potěšit kamarádku, či jak jí můžu pomoci? Co bych měla vidět a nevidím? Jaký vzkaz má pro mě Vesmír dnes? Na co bych neměla zapomínat, co je lepší mít pořád na očích?

Tři otázky, jedna odpověď: MOTIVAČNÍ KARTIČKA, to je ono! Z jedné strany autorský obrázek, z druhé citát - žádný zprofanovaný či vyčpělý, ale takový, který nakopne, otevře oči, nebo sdělí něco, co se z očí do očí neříká dvarát lehce..

Dobrý den...

Dobrý den Zuzano,

kartičky od Vás udělaly obrovskou radost. Ještě jednou za ně děkuji. Před večeří na Štědrý den jsem každému dala jednu kartičku do obálky s osobním přáním. Překvapila jsem a potěšila jak děti, tak i dospělé. Dceři a nevěstě jsem darovala celou sérii karet, nyní rozdávám kamarádkám po jedné kartičce. Obdivuje je každý.

Mějte se krásně .

    Jana K.

 

 

Top